O nás

Společnost X barriers s.r.o. vznikla v létě roku 2003 zápisem do Obchodního rejstříku u KS v Českých Budějovicích. Jako své sídlo si vybrala jihočeskou obec Opařany. Většina skladovacích prostor se nachází v nedaleké obci Malšice. Jádro činnosti naší společnosti spočívá v pronájmu mobilního oplocení, mobilních zábran a nášlapných bariér.

Vzhledem k tomu, že se velmi často podílíme na technickém zabezpečení různých akcí a stáváme se tak partnery společností, které poskytují služby jako např. pronájem mobilních toalet, velkokapacitních stanů, mobilních mycích žlabů či konstrukcí na odpadkové koše, věříme, že i za tyto služby Vám můžeme nabídnout příznivé ceny či Vám alespoň poskytnout zajímavou radu.

Ačkoli by se mohlo zdát, že historie společnosti X barriers není příliš dlouhá, můžeme Vás ujistit, že naše zkušenosti s organizováním a zajišťováním různých druhů společenských akcí (open air festivaly, hudební koncerty atd.) sahají až do poloviny devadesátých let. Z těchto zkušeností pramení i naše schopnost nahlížet na každou námi realizovanou akci nejen z pohledu "dodavatele", ale i z pohledu "odběratele", tedy pořadatele a poskytnout mu proto kvalitní služby za rozumné ceny.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Mgr. František Švadlena - jednatel společnosti

Mighty Sounds 2007 Pštěnice 2007 Mighty Sounds 2007


Kontakt

X barriers s.r.o., Opařany 210, 391 61 Opařany

Telefon: +420 777 200 258

E-mail: info@xbarriers.cz